Uporządkuj rodzinny majątek.

FinanceWell jest kancelarią Familly Office, uprawnioną do wykonywania czynności pośrednictwa, w tym zawierania umów oraz odbierania oświadczeń woli, w zakresie działalności maklerskiej, jako agent firmy inwestycyjnej EVO Domu Maklerskiego S.A. mieszczącego się przy ul. Jana Pankiewicza 3 w Warszawie.

Financewell jest wpisany do rejestru agentów firm inwestycyjnych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz podlega kontroli przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Główną przewagą Family Office jest całościowe spojrzenie na majątek klienta oraz koncentracja i koordynacja usług. Doświadczony i kompetentny zespół ludzi zapewnia umiejętność sprostania wielu pomysłom oraz wyznaczonym zadaniom. Działania te charakteryzują się dużą elastycznością oraz nieszablonowym podejściem do postawionych przez klientów celów. Dzięki nawiązanej współpracy z EVO Domem Maklerskim, nasza firma prezentuje rozległy zakres starannie dobranych rozwiązań inwestycyjnych. Naszymi parterami między innymi są czołowe Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Dzięki serwisowi Family Office mają Państwo dostęp do szeregu rozwiązań. Możliwość ich wyboru przez Klienta gwarantuje niezależność i obiektywizm w planowaniu długofalowej strategii działań . Świadczenia te wykonywane są z perspektywy inwestora, a nie doradcy bankowego i przekładają się na oszczędności kosztowe oraz poprawiają efektywność majątku. W efekcie zyskują Państwo solidnego i doświadczonego partnera który wyręcza Państwa w kontaktach z instytucjami finansowymi przez co, zaoszczędzony czas mogą Państwo spożytkować na spełnianie swoich pasji.

Analizując możliwości działań na rynku inwestycyjnym oraz korzyści płynące z konsolidacji aktywów dostarczamy efektywne i rzetelne kontrolowanie inwestycji, jej stopy zwrotu oraz ponoszonych kosztów.

Połącznie kompetencji osób z doświadczeniem z zakresu planowania finansowego, podatkowego oraz radców prawnych tworzy kompleksową usługę i stanowi wartość dodaną, co wpływa na szybki proces definiowania rozwiązań. Celem tych działań jest zbudowanie komplementarnej usługi zapewniającej sumienną ochronę majątku, prywatność oraz poufność. Dostęp do szerokiej wiedzy opartej na doświadczonym zespole daje możliwość wdrażana zindywidualizowanych rozwiązań w oparciu o bieżące regulacje prawne i podatkowe.

Nasi klienci otrzymują całościową obsługę monitorowania bieżącego stanu majątku z uwzględnieniem sytuacji rynkowej oraz omówieniem najlepiej dopasowanych koncepcji do strategii proponowanych przez klienta. Gwarantujemy szyte na miarę rozwiązania wraz z szerokim wsparciem prawno-podatkowym. Pracując na Państwa satysfakcję, nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje potwierdzone swoim doświadczeniem zawodowym i profesjonalnie oraz z pasją zadbają o Państwa kapitał.